• Gamifikácia vo vyučovaní

• V októbri sme ukončili projekt Inclusion through Gamification realizovaný s partnerskými školami z Rumunska a Turecka v programe Erasmus+ s podporou Európskej únie. Projekt skúma využitie gamifikácie- používania herných prvkov v nehernom prostredí- na naplnenie cieľov efektívneho vzdelávania.

• Mikulášska prespávačka

• Naši Felixáci dostali aj tento rok darček od Mikuláša v podobe rozprávkovej prespávačky v škole. V tímoch svojou šikovnosťou získavali čarovné predmety a tie vymenili za indície, ktoré ich postupne priviedli k číselnému kódu od sladkej odmeny. A k tomu večerné kino a šup do spacákov ;).

• Zápis prvákov- Deň otvorených dverí

• Pozývame Vás na prvý Deň otvorených dverí v utorok 19. 12. 2023, 16:30 - 18:30 hod. Na DOD sa uskutoční prezentácia a prehliadka školy. Registrujte sa, prosím, do našej databázy nezáväzných záujemcov o zápis tu https://lnk.sk/ss07 a ďalšie informácie k DOD Vám pošleme mailom.

• Svätomartinská podkovička 2023

• V piatok 10.11. sa konal druhý ročník Svätomartinskej podkovičky: tvorivej dielne pre rodiny našich prváčikov a druháčikov. Vlastnoručne si vyrobili lampášiky a s rozsvietenými hľadali v školskej záhrade strieborné podkovičky, ktoré postrácal koník svätého Martina, ako letel nad Košicami.

• Happylanders

• Štvrtáci Kapybary sa v novembri púšťajú do veľkého dobrodružstva: spolu so španielskou a gréckou základnou školou odštartovali eTwinning projekt Happylanders. Čaká ich veľa úžasných aktivít! Už si aj vyrobili vlastných hovoriacich Avatarov, ktorými sa predstavia španielskym a gréckym kamošom

• Rodinná pamäť

• Aj tento rok sa konala celoškolská akcia Rodinná pamäť. Prváci priniesli zaujímavé poklady starých rodičov, starší so starkými urobili interview, predstavili ich piesne aj hry, vytvorili časové priamky, ukázali ostatným staré fotografie a porozprávali zaujímavosti o ich životoch.