• Vzhľadom na to, že naša škola je zaradená do siete škôl a školských zariadení Ministerstva školstva SR, bude podstatná časť finančných prostriedkov na jej prevádzku prichádzať zo štátneho rozpočtu v podobe normatívnych príspevkov.

Na pokrytie ďalších nákladov bude slúžiť zápisné (jednorazový poplatok pri zápise dieťaťa do školy) a školné (pravidelný mesačný poplatok).

Zápisné
        300 EUR

100 EUR dieťa vzdelávané doma

Zápisné sa platí jednorazovo pri zápise dieťaťa do školy (aj pri prestupe).

Školné:
        150 EUR/ mesiac
        120 EUR (20% zľava) druhý a každý ďalší súrodenec žiaka školy

200 EUR/ polrok pre dieťa vzdelávané doma
        160 EUR (20% zľava) druhý a každý ďalší súrodenec žiaka vzdelávaného doma

Poplatky zahŕňajú všetky pomôcky, učebnice (aj na anglický jazyk) a učebné materiály vrátane zošitov, písacích potrieb, pracovných listov, potrieb na výtvarnú výchovu a pod. Rodičia neplatia žiadne ďalšie poplatky do rodičovského združenia ani do triedneho fondu.

V poplatkoch nie je zahrnutá účasť na pobytových akciách, škole v prirode, športových kurzoch a pod.

Školský klub detí
        30 EUR mesačne 10 mesiacov v roku

Školné aj poplatok za školský klub detí na nasledujúci mesiac je potrebné uhradiť vždy vopred do posledného dňa predchádzajúceho mesiaca