• Podporte nás percentami z dane

• Čoskoro sa sťahujeme a Vaša podpora v podobe percent z dane z príjmu bude veľmi užitočná pri zariaďovaní nových priestorov pre deti.
            Údaje potrebné k vyplneniu tlačiva:
            Názov: OZ Škola po novom
            IČO: 5143 0436
            Ďakujeme! Info na info@felixkosice.sk.

• Online Dni otvorených dní

• Prebehli tri online Dni otvorených dverí! Pokiaľ máte záujem sa zúčastniť a tieto akcie ste nestihli, dajte nám vedieť na info@felixkosice.sk a zaradíme Vás do našej databázy. Ďalšie DOD sa uskutočnia po jarných prázdninách.

• Talentiáda

• Vo včerajšej predprázdninovej Talentiáde predviedli všetky deti ostatným to, čo považujú za svoje výnimočné talenty. Užili sme si celú prejádu majstrovských výkonov  športových aj umeleckých hviezd, kúzelníkov, bojovníkov s vesmírnymi votrelcami a dokonca aj dinosaurmi...parádne výkony!

• Prvý polrok je za nami :)

• Prvá polovica školského roka je za nami. Včera dostali naše deti polročné slovné hodnotenia, ktoré rodičov aj deti isto potešili, no zároveň aj jasne pomenovali, čo a ako vieme spoločnými silami zlepšiť. S hodnotením prišlo aj nové číslo školského časopisu Feličasák. Príjemné čítanie!