• Uchádzame sa o vaše percentá z dane

• Aj tento rok sa uchádzame o Vašu podporu v podobe percent z dane z príjmu. Vaša podpora bude využitá na ďalšie vylepšovanie technického vybavenia školy.
            Údaje potrebné k vyplneniu tlačiva:
            Názov: OZ Škola po novom
            Sídlo: Trieda SNP 61/4, Košice- Západ 040 11
            IČO: 5143 0436
            Právna forma: občianske združenie
            Ďakujeme! Viac informácií nájdete tu alebo na slovensko.sk.

• Učíme "inak"

• V mini-sérii videí sme spovedali triedne učiteľky, prečo sa im páči učiť práve u nás. V prvom sa hovorí o tom, čo je na "inom" učení najpodstatnejšie, V druhom o šťastnom "učiteľovaní", v treťom o deťoch ako centre našej pozornosti :). Štvrté zdôrazňuje výhody slobody v učení pre deti i učiteľa. Príjemné počúvanie!

• Prvé číslo Feličasáka

• Prvý polrok v škole sme ukončili aj vydaním historicky prvého čísla nášho školského časopisu Feličasák! Je určený pre všetkých, ktorí fandia nám a našej filozofii vo vzdelávaní. Informuje o aktivitách školy počas uplynulých mesiacov a ponúka aj zábavu a kreatívne zadania pre deti.

• Ďakujeme za podporu

• Ďakujeme všetkým, ktorí podporili našu školu poukázaním percent zo zaplatenej dane z príjmu za rok 2019. Všetky prijaté prostriedky bezo zvyšku využívame na vylepšovanie technického vybavenia- interaktívnych tabúľ a tabletov využívaných pri Informatike s Emilom, pri matematike, či relevantných aktivitách v ŠKD. Budeme poctení, ak aj naďalej ostanete našimi darcami.