• Máte záujem o zápis dieťaťa do školy Felix?

• Ak máte záujem o našu školu, vyplňte tento formulár na prejavenie nezáväzneho záujmu o zápis dieťaťa do školy Felix Košice. Záujemcov zaradíme do databázy a pozveme na Deň otvorených dverí, resp. ďalšie konzultácie a aktivity spojené so zápisom detí do školy.

• Jesenná paleta vo Felixe

• Vo štvrtok pred jesennými prázdninami sa všetky triedy zabávali aj učili :) pod taktovkou pani Jesene. Plamienky triedili sťahovavé vtáky a zimných spáčov, Mamby zbierali listy a plody na pestré dielka, Irbisy skúmali chute jesenných plodov, počúvali Vivaldiho Jeseň, Kapybary tvorili portréty dotvárané jesennými prírodninami. Farebnú paletu jesene sme si tak preniesli aj do školy.

• Jesenné prázdniny

• Jesenné prázdniny sa kvôli celoplošnému testovaniu na Covid-19 posúvajú. Neoddychujeme od štvrtka 29. októbra, ale až od 30. októbra (piatok), pričom prázdniny budú aj 2. novembra (pondelok), 6. novembra (piatok) a 9. novembra (pondelok).

• Vitajte v škole Felix Košice!

• Tak sme odštartovali. Želajme si, nech je tento školský rok dobrý, zase "len taký obyčajný". Aj keď pre prvákov bude stále "ten prvý" v škole. Nech si po rokoch na neho spomeniete nie len ako na "ten s koronavírusom."

• Letný školský klub

• Hneď na začiatku prázdnin si naše deti užili týždňový letný klub, ktorý škola organizovala v spolupráci s Detským klubom Veverička. Užili si veľa zábavy, pohybových aj poznávacích hier, keramikársky workshop, výlet na Hrešnú aj s jazdou na koni...super zážitky.

• Hurá! Prázdniny!

• A je to tu! Hurá prázdniny!! Ale netešíme sa, mnohí by sme zjavne ostali v škole aj radi, veľmi sa nám po nútenej prestávke zase zapáčilo. No určite si ich užijeme a zase sa vidíme v septembri. Škola Felix Košice želá všetkým krásne oddychové letné prázdniny!